projektant wnętrz Justyna Krala

Jestem absolwentką Szkoły Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Jako dojrzała już kobieta podjęłam decyzję o zmianie mojej drogi zawodowej- obroniłam dyplom i założyłam własną pracownię projektową , by realizować się jako projektant i dekorator wnętrz. Wcześniej ukończone studia w Warszawie bazujące głównie na psychologii człowieka oraz moje cechy charakteru takie jak otwartość, empatia, komunikatywność i wrodzona intuicja doskonale pozwalają mi realizować się w pracy z klientem, a także zrozumieć jego potrzeby w zakresie aranżacji przestrzeni.

 

Każdy nowy projekt jest dla mnie wyzwaniem, do którego podchodzę bardzo indywidualnie, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Prywatnie pochodzę z Kołobrzegu, uwielbiam aktywnie spędzać czas, delektować się świeżo zaparzoną białą herbatą. Jestem także mamą dwójki prawie dorosłych i samodzielnych już dzieci,  dzięki czemu mam możliwość spełniać się zawodowo.

 

Pracownia Projektowa BOPROJEKT jest realizacją mojego długofalowego celu, do którego konsekwentnie dążyłam i stała się tym samym moim najmłodszym dzieckiem.